Hakkımızda

Intershow Bayan Kuaförü; profesyonellik ve yenilikçiliği kendine ilke edinmiş , kaliteli makyaj malzemeleri ve özgün ufka sahip personelle sizlere kendinizi harika hissettirecek makyaj ve saç modelleri sunmaktayız. Bayan kuaför ünitemizde size özel saç tasarımlarının yanı sıra saçınıza dair her türlü bakım, perma, röfle, balyaj defrize, modern ve klasik topuzlar, en güzel günlerinizde sizi herkesden farklı ve özel kılacak saç modelleriyle hizmetinizdeyiz. Kuruluş anımızdan itibaren %100 kalite ilkesini hedefleyen salon anlayışını ve müşteri memnuniyetini baz alarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Salonumuzun dizaynı misafirlerimizin rahatlığı ön planda tutularak dekore edilmiştir. Temizlik ve hijyene gösterdiğimiz özen siz misafirlerimizi kendi evinde gibi hissettirecektir.

Intershow Ekibi

Yıllardır, en iyi profesyonel güzellik bakım servisleri arasında geniş kapsamlı bir hizmet sunarak kadınlara güven, ışıltı ve şıklık kazandırdık. En şık renk trendlerinden, en yeni saç bakımı seçeneklerinden, salon deneyiminizi uzman danışmanlığı ile kişiselleştirmeyi başardık.

Halil Cemali

İşletmeci / Kesim ve Boya Uzmanı

Siz misafirlerimize hep daha iyisini sunabilmek için modanın merkezi olan Paris’teki fuar ve organizasyonları her yıl takip etmekte ve eğitimlere katılmaktayım.

25 yıla sığdırmış olduğum sanatsal tecrübe ile ben Halil Cemali ve Intershow çalışanları sizlere daha iyi hizmet sunmak için devamlı kendimizi geliştirme yolunda ilerlemekteyiz.

Loreal Paris’in Yetkili Kuaförü olan Intershow, çalışanları bir dünya markası olan Loreal Paris’in Eğitim Seminerlerine düzenli olarak katılmış ve sertifikalarını almışlardır.

Intershow; kullandığı malzemelerin kalitesi ile siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Murat Topal

Salon Koordinatörü

Intershow kuaför’ün tecrübeli isimlerindendir. Saçlarınızı tereddüt etmeden ona emanet edebilirsiniz. Bircok alanda uzman olduğu gibi en iyi oldugu konulardan biri renklendirmedir.

Şenay Cemali

Güzellik Uzmanı

Salonumuzun güzellik uzmanıyım. El ve Ayak Bakımı, Kirpik, Kaş , Makyaj konularında uzun yıllardır müşterilerimize hizmet vermekteyim.

Müşteri Yorumları

Beklentilerimin çok üzerinde bir hizmet aldım. Halil Bey ilgili , bilgili ve çok kibar. Saçınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.
Eda Esen
Teşekkürler uzun süredir kesim yapmaya korkuyordum ama gerçekten güzel oldu çok memnunum .
Şükran Demir
Salonda herşey düşünülmüş başarılarınızın devamını dilerim. Halil bey ayrıca teşekkür ederim. Tam bir ustasınız.
Çağla Yılmaz

Instagram Hesabımız @intershow_atakoy

An error occuired. Pleaese check your access token and try again.